Ela Kakumäel ja tee oma unistused teoks!

Kaasaegsed ning läbimõeldud planeeringudSinu parim valik!


Kakumäe asum on väga nõutud ja mainekas elukeskkond, mida iseloomustab just ranna lähedus ja välja arenenud taristu.

Sinu uus kodu ei paikne põlluveerel, vaid väga privaatses tupiktänavas kus Sul saab olema kõrgete kaskedega oma aed.

render-3-2

Elu Kakumäel - Tee oma unistused teoks!

Kas Sa tahad elada kallis korteris, kus Su lapsed peavad olude sunnil aega veetma kaubanduskeskuses või tahad elada Kakumäe rannamajas kus nad mängivad rannas  korv- või jalgpalli või käivad hoopis surfitrennis?! Loo oma perele mõnus eluruum ja tee nad õnnelikuks! Hinnad vägagi mõistlikud!

Moderne arhitektuur, läbimõeldud planeeringud

Neljale perele loodud ridaelamus ühilduvad moodsas võtmes arhitektuur ja sisearhitekti poolt läbimõeldud ning funktsionaalsed planeeringud. Lisaks kaasaegsed ja vägagi ökonoomsed tehnilised lahendused ning ainult parima kvaliteediga viimistlusmaterjalid.

Miks elada Kakumäel?


Tervis ja sportimine

Supelrand ja rannapark, Kakumäe poolsaare maastikukaitseala, Haabersti spordikeskused MyFitness, Arigato, Škoda jäähall, Teras rannavõrpalli hall, Haabersti tennisekeskus; väga palju uusi ja rajatavaid kergliiklusteid rulluisutajatele ja jooksusõpradele algusega maja eest.

Vaba aeg ja meelelahutus

Kakumäe poolsaarel on just avatud ka Haven Kakumäe jahisadam. Vabaõhumuuseum; populaarne restoran Talleke & Pullike jalutuskäigu kaugusel; Rocca kaubanduskeskusest kõik muu eluks vajalik. Ja kõige olulisem – Kakumäe randa ainult mõnisada meetrit!

Haridus ja kultuur

Vastavatud uhiuus Veerise lasteaed siin samas, ligidal populaarne Rocca Al Mare kool ning linna arenguplaanides rajada veel täiendav kool, kontserdid ja üritused Saku Suurhallis.

Transport ja infrastruktuur

Moodsa Haabersti liiklussõlme valmimisega unustad ummikutes venimise. Lisaks saate olla ühenduses linna südamega tänu mugavale bussiliiklusele.

Planeering ja disain

Hoone sisekujundus ja viimistlusmaterjalide valik on detailideni läbi mõeldud, pakkudes uuele elanikule kahte erinevat planeeringuvarianti. Väga avar elutuba-köök, mis avaneb lükandustega terrassile - Sinu aed on sinu elutuba.

Tavalisest ridamaja U-kujulisest trepist eristuv uhke klaaspiirdega ja massiivsete puidust tammeastmetega sirge talatrepp. Ruumid on kõrged, suurte akendega ja valgusküllased, paljude klaaslahendustega. Igal majaosal on piisavalt suur köetav majapidamisruum, kuhu mahuvad vabalt nii jalgrattad ja lapsekärud. Siseviimistluse valikutes on ühelipiline kvaliteetne tamme laudparkett ning naturaalsete toonidega maitsekas sanruumide plaadivalik. Wc-potid ja vann kvaliteettehnika Villeroy&Boch`lt.

Aed ja hoov

Hooned on ilmakaarte suhtes hästi planeeritud ja majade paigutusega kinnistul on kõigile tagatud privaatsus. Iga majaosa juurde kuulub oma aed, mis vastavalt kasutuskorrale jääb selle elanike ainukasutusse. Privaatala on eraldatud elupuudega. Ridaelamu ees, terves hoone pikkuses on avatud terrass, kus saab mõnusaid grilliõhtuid veeta.

Majaosa hinna sees kaks parkimiskohta. Panipaik on ruumikas ning köetav, sissepääs eraldi uksest. Prügikastid ei vedele niisama aia ääres vaid nendele on ette nähtud väike katusealune, et need silma alla ei jääks.

Energiasäästlik

Hoone kuulub madalenergiahoone klassi B. Suurepärase energiaklassi tagavad hoone väga hästi soojustatud välispiirded, kolmekordse klaaspaketiga aknad, soojusvahetiga ventilatsioonisüsteem, gaasikatel või soojuspump

Autonoomsed tehnosüsteemid

Igal majaosal on oma tehnoruum koos autonoomse ventilatsiooniseadme ja soojuspumbaga või gaasikatlaga. Värske sisekliima tagab soojustagastusega sundventilatsioon. Kõik seadmed on varustatud intelligentse automaatikaga, mida ei pea praktiliselt haldama. Mõlematel korrustel vesi-põrandaküte ning iga ruumi temperatuuri on eraldi võimalik seadistada. Sa ei pea maksma kortermajale iseloomulikke igakuised haldus- ega hoolduskulusid – ainult enda tarbitud kütte ja vee eest.

Individuaalne sisekujundus

Kui soovid oma uut kodu kujundada oma maitse või sisearhitektide lahenduste järgi, siis ehituse algstaadiumis on see saavutatav. Saab muuta planeeringut, valida eriomaseid keraamilise plaate, kasutada sisekujunduses valguskarniise ja muid erilahendusi – palun, kõik on võimalik. Kui aga soovid majaosa osta ilma siseviimistluseta, siis pakume Sulle ka seda võimalust.

Moodne arhitektuur, läbimõeldud lahendused

Neljale perele loodud ridaelamus ühilduvad moodne võtmes arhitektuur ja disainer Aet Piel abiga läbimõeldud funktsionaalsed planeeringud. Lisaks kaasaegsed ja vägagi ökonoomsed tehnilised lahendused ja ainult parima kvaliteediga viimistlusmaterjalid.

Me ei tee kvaliteedis järeleandmisi!

Hoonele kehtib kaheaastane garantii.