Ela Kakumäel ja tee oma unistused teoks!

Kaasaegsed ning läbimõeldud planeeringud

Avalehe-pilt-1.2


Sinu parim valik!


Raime24_c2

Kakumäe asum on väga nõutud ja mainekas elukeskkond, mida iseloomustab just ranna lähedus ja välja arenenud taristu.

Sinu uus kodu ei paikne põlluveerel, vaid väga privaatses tupiktänavas kus Sul saab olema kõrgete kaskedega oma aed.

Raime24_c3 Hinnad plaanid

Elu Kakumäel - Tee oma unistused teoks!

Kas Sa tahad elada kallis korteris, kus Su lapsed peavad olude sunnil aega veetma kaubanduskeskuses või tahad elada Kakumäe rannamajas kus nad mängivad rannas korv- või jalgpalli või käivad hoopis surfi trennis? Loo oma perele mõnus eluruum ja tee nad õnnelikuks!

Moderne arhitektuur, läbimõeldud planeeringud ja valgusküllased majad!

Neljale perele loodud ridaelamus ühilduvad moodsas võtmes arhitektuur ja sisearhitekti läbimõeldud ja funktsionaalsed planeeringud. Lisaks kaasaegsed ja väga ökonoomsed tehnilised lahendused ning ainult parima kvaliteediga viimistlusmaterjalid. Maast laeni aknad ja valgusküllased majad!

Miks elada Kakumäel?


Tervis ja sportimine

Supelrand ja rannapark, Kakumäe poolsaare maastikukaitseala, Haabesti spordikeskused MyFitness, Arigato, Škoda jäähall, Teras rannavõrpalli hall, Haabersti tennisekeskus; väga palju uusi kergliiklusteid rulluisutajatele, suusatajatele ja jooksusõpradele algusega maja eest.

Vaba aeg ja meelelahutus

Kakumäe poolsaarel on just avatud ka Haven Kakumäe jahisadam, Vabaõhumuuseum; populaarne restoran Talleke&Pullike jalutuskäigu kaugusel, Rocca kaubanduskeskusest kõik muu eluks vajalik. Ja kõik olulisem – Kakumäe randa ainult mõnisada meetrit!

Haridus ja kultuur

Vastavatud uhiuus Veerise lasteaed siin samas, ligidal populaarne Rocca Al Mare kool ning linna arenguplaanides rajada veel kool, kontserdid ja üritused Saku Suurhallis, Vabaõhumuuseumis ja Haveni sadamas.

Transport ja infrastruktuur

Moodsa Haabersti liiklussõlme valmimisega unustad ummikutes venimise, mugav bussiliiklus kesklinnaga.

Planeering ja disain

Hoone sisekujundus ja viimistlusmaterjalide valik on detailideni läbi mõeldud. Väga avar elutuba-köök mis avaneb lükandustega terrassile – Sinu aed on sinu elutuba.

Tavalisest ridamaja U-kujulisest trepist eristuv muljetavaldav klaaspiirdega ja massiivsete puidust tammeastmetega sirge talatrepp. Ruumid on kõrged, suurte akendega ja valgusküllased, paljude klaaslahendustega. Igal majaosal on piisavalt suur köetav majapidamisruum, kuhu mahuvad vabalt nii jalgrattad ja lapsekärud. Siseviimistluse valikutes on ühelipiline kvaliteetne tamme laudparkett ning naturaalsete toonidega maitsekas sanitaarruumide plaadivalik. Wc-potid ja vann kvaliteettehnika Villeroy&Boch`lt.

Aed ja hoov

Hooned on ilmakaarte suhtes hästi planeeritud ja majade paigutusega kinnistul on kõigile tagatud privaatsus. Iga majaosa juurde kuulub oma privaatne aed, mis vastavalt kasutuskorrale jääb selle elanike ainukasutusse. Privaatala on eraldatud kadakahekiga. Ridaelamu ees, terves hoone pikkuses on avatud terrass, kus saab mõnusaid grilliõhtuid veeta.

Majaosa hinna sees kaks parkimiskohta ja panipaik. Panipaik on ruumikas ning köetav, sissepääs eraldi uksest. Prügikastid ei vedele niisama aia ääres vaid nendele on ette nähtud väike katusealune, et need silma alla ei jääks. Autovärav on mugavalt puldiga avatav.

Energiasäästlik

Hoone on väga energiasäästlik - A-KLASS ehk LIGINULLENERGIAHOONE. Suurepärase energiaklassi tagavad hoone väga hästi soojustatud välispiirded, katus, kolmekordse klaaspaketiga puit-alumiinium aknad, soojusvahetiga ventilatsioonisüsteem; gaasikatel või maasoojuspump.

Autonoomsed tehnosüsteemid

Igal majaosal on oma tehnoruum koos autonoomse ventilatsiooniseadme ja soojuspumbaga. Värske sisekliima tagab soojustagastusega sundventilatsioon. Kõik seadmed on varustatud intelligentse automaatikaga, mida ei pea praktiliselt haldama. Mõlemal korrustel vesi-põrandaküte ning iga ruumi temperatuuri on eraldi võimalik seadistada. Sa ei pea maksma kortermajale iseloomulikke igakuised haldus- ega hoolduskulusid – tasumine ainult enda tarbitud kütte ja vee eest, tarbimine on majaosal baseeruv.

Individuaalne sisekujundus

Kui soovid oma uut kodu kujundada oma maitse või enda valitud sisearhitektid lahenduste järgi, siis ehituse algstaadiumis on see saavutatav. Saab muuta planeeringut, valida eriomaseid keraamilise plaate, kasutada sisekujunduses valguskarniise ja muid erilahendusi – palun, kõik on võimalik.

Kvaliteet ja garantii

Kvaliteedi osas kompromisse me ei tee! Hoonele kehtib kaheaastane garantii.